LECO N-ТӨРӨЛЭсийн технологи
SMBB хагас зүссэн эсийн технологи
Хоёр нүүртэй эсМодулийн технологиуд
Маш сайн PID-ийн эсрэг бага товрууны гүйцэтгэл
Халуун цэгийн сүүдэрлэх эффектийг багасгах
Өндөр хүчин чадалтай гаралттай, бага BOS & LCOE
● ISO9001:2015 Чанарын удирдлагын менежмент
● ISO14001:2015 БОМС
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Стандарт чанар
● IEC61701/IEC62716 Давс/Манан/Аммиакийн туршилт
| Нарны зай | N хэлбэрийн Моно |
| Эсийн тоо | 108 (6x18) |
| Хэмжээ | 1961 x 1134 x 33 мм |
| Жин | 27.8кг |
| Урд / Арын шил | 2.0 мм-ийн бүрсэн хагас хатууруулсан шил |
| Хүрээ | Аноджуулсан хөнгөн цагаан хайлш (өндөр ачаалалтай үед хүчитгэсэн сонголттой) |
| Уулзварын хайрцаг | Ip68 үнэлгээтэй (3 дамжуулалтын диод) |
| Гаралтын кабель | 4.0мм² |
| 250мм (+) / 350мм (-) | |
| Уртыг тохируулж болно | |
| Холбогч | Mc4-тэй нийцтэй |
| Механик ачааллын туршилт | Урд 5400Па / Арын 2400Па |
| ХҮЧНИЙ АНГИЛАЛ | ALDB-490ND | ALDB-495ND | ALDB-500ND | ALDB-505ND | ALDB-510ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Хамгийн их чадал (Pmax) | 490Вт | 368Вт | 495Вт | 372Вт | 500Вт | 376Вт | 505Вт | 380Вт | 510Вт | 384Вт |
| Нээлттэй хэлхээний хүчдэл (Дуу хоолой) | 39.55V | 37.12V | 39.78V | 37.36V | 40.00V | 37.59V | 40.22V | 37.83V | 40.44V | 38.06V |
| Богино залгааны гүйдэл (ISC) | 15.72A | 12.58A | 15.78A | 12.62A | 15.84A | 12.67A | 15.90A | 12.72A | 15.96A | 12.77A |
| Хамгийн их чадлын хүчдэл (Vmpp) | 33.11V | 31.08V | 33.31V | 31.29V | 33.51V | 31.50V | 33.71V | 31.71V | 33.91V | 31.91V |
| Одоогийн хамгийн их чадал (Impp) | 14.80A | 11.84A | 14.86A | 11.89A | 14.92A | 11.94A | 14.98A | 11.98A | 15.04A | 12.03A |
| МОДУЛИЙН ҮР ДҮН (%) | 22.03% | 22.26% | 22.48% | 22.71% | 22.93% | |||||
STC: Цацраг туяа 1000W/m², эсийн температур 25ºC, AM1.5G
NMOT: Цацраг туяа 800W/m², орчны температур 20ºC, салхины хурд 1м/с, AM1.5G
| Арын олз | Параметр | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Хамгийн их чадал (Pmax) | 515Вт | 520Вт | 525Вт | 530Вт | 536Вт |
| Модулийн үр ашгийн STC (%) | 23.14% | 23.37% | 23.61% | 23.84% | 24.08% | |
| 15% | Хамгийн их чадал (Pmax) | 564Вт | 569W | 575Вт | 581W | 587W |
| Модулийн үр ашгийн STC (%) | 25.34% | 25.60% | 25.86% | 26.12% | 26.37% | |
| 25% | Хамгийн их чадал (Pmax) | 613W | 619W | 625Вт | 631W | 638Вт |
| Модулийн үр ашгийн STC (%) | 27.54% | 27.82% | 28.11% | 28.39% | 28.67% |
| Контейнер | 40'HQ |
| Тавиур дахь ширхэг | 34 |
| Сав тус бүрийн тавиурууд | 24 |
| Сав тутамд ширхэг | 816 |
| Үйлдлийн модулийн температур | -40℃ -аас +85℃ хүртэл |
| Системийн хамгийн их хүчдэл | 1500 DC (IEC) |
| Цуврал гал хамгаалагчийн хамгийн их үнэлгээ | 30А |
| Хүчний тэсвэрлэлт | 0/+5Вт |
| Нэрлэсэн ажиллах температур (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax-ийн температурын коэффициент | -0.29%/℃ |
| Voc-ийн температурын коэффициент | -0.25%/℃ |
| ISc-ийн температурын коэффициент | +0.045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Утас/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
И-мэйл: gavin@alifesolar.com
36-р байр, Хонгяо Синьюань, Чонгчуан дүүрэг, Нантун хот, Хятад
www.alifesolar.com