LECO N-ТӨРӨЛЭсийн технологи
SMBB хагас зүссэн эсийн технологи
Хоёр нүүртэй эсМодулийн технологиуд
Маш сайн PID-ийн эсрэг бага товрууны гүйцэтгэл
Халуун цэгийн сүүдэрлэх эффектийг багасгах
Өндөр хүчин чадалтай гаралттай, бага BOS & LCOE
● ISO9001:2015 Чанарын удирдлагын менежмент
● ISO14001:2015 БОМС
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Стандарт чанар
● IEC61701/IEC62716 Давс/Манан/Аммиакийн туршилт
| Нарны зай | N хэлбэрийн Моно |
| Эсийн тоо | 144 (6x24) |
| Хэмжээ | 2278 x 1134 x 30мм |
| Жин | 31.5кг |
| Урд / Арын шил | 2.0 мм-ийн бүрсэн хагас хатууруулсан шил |
| Хүрээ | Аноджуулсан хөнгөн цагаан хайлш (өндөр ачаалалтай үед хүчитгэсэн сонголттой) |
| Уулзварын хайрцаг | Ip68 үнэлгээтэй (3 дамжуулалтын диод) |
| Гаралтын кабель | 4.0мм² |
| 250мм (+) / 350мм (-) | |
| Уртыг тохируулж болно | |
| Холбогч | Mc4-тэй нийцтэй |
| Механик ачааллын туршилт | Урд 5400Па / Арын 2400Па |
| ХҮЧНИЙ АНГИЛАЛ | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Хамгийн их чадал (Pmax) | 570Вт | 429W | 575Вт | 433W | 580Вт | 437W | 585Вт | 441W | 590Вт | 445Вт |
| Нээлттэй хэлхээний хүчдэл (Дуу хоолой) | 51.41V | 48.69V | 51.55V | 48.82V | 51.68V | 48.96V | 51.81V | 49.09V | 51.94V | 49.23V |
| Богино залгааны гүйдэл (ISC) | 14.15A | 11.41A | 14.22A | 11.47A | 14.29A | 11.53A | 14.36A | 11.59A | 14.43A | 11.65A |
| Хамгийн их чадлын хүчдэл (Vmpp) | 42.41V | 39.36V | 42.56V | 39.51V | 42.71V | 39.66V | 42.86V | 39.80V | 43.00V | 39.95V |
| Одоогийн хамгийн их чадал (Impp) | 13.44A | 10.90A | 13.51A | 10.96A | 13.58A | 11.02A | 13.65A | 11.08A | 13.72A | 11.14A |
| МОДУЛИЙН ҮР ДҮН (%) | 22.07% | 22.26% | 22.45% | 22.65% | 22.84% | |||||
STC: Цацраг туяа 1000W/m², эсийн температур 25ºC, AM1.5G
NMOT: Цацраг туяа 800W/m², орчны температур 20ºC, салхины хурд 1м/с, AM1.5G
| Арын олз | Параметр | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Хамгийн их чадал (Pmax) | 599W | 604W | 609W | 614W | 620Вт |
| Модулийн үр ашгийн STC (%) | 23.17% | 23.37% | 23.57% | 23.78% | 23.98% | |
| 15% | Хамгийн их чадал (Pmax) | 656Вт | 661W | 667W | 673W | 679W |
| Модулийн үр ашгийн STC (%) | 25.37% | 25.60% | 25.82% | 26.04% | 26.27% | |
| 25% | Хамгийн их чадал (Pmax) | 713W | 719W | 725Вт | 731W | 738Вт |
| Модулийн үр ашгийн STC (%) | 27.58% | 27.82% | 28.07% | 28.31% | 28.55% |
| Контейнер | 20'GP | 40'HQ |
| Тавиур дахь ширхэг | 36 | 36 |
| Сав тус бүрийн тавиурууд | 5 | 20 |
| Сав тутамд ширхэг | 180 | 720 |
| Үйлдлийн модулийн температур | -40℃ -аас +85℃ хүртэл |
| Системийн хамгийн их хүчдэл | 1500 DC (IEC) |
| Цуврал гал хамгаалагчийн хамгийн их үнэлгээ | 30А |
| Хүчний тэсвэрлэлт | 0/+5Вт |
| Нэрлэсэн ажиллах температур (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax-ийн температурын коэффициент | -0.29%/℃ |
| Voc-ийн температурын коэффициент | -0.25%/℃ |
| ISc-ийн температурын коэффициент | +0.045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Утас/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
И-мэйл: gavin@alifesolar.com
36-р байр, Хонгяо Синьюань, Чонгчуан дүүрэг, Нантун хот, Хятад
www.alifesolar.com