LECO N-ТӨРӨЛЭсийн технологи
SMBB хагас зүссэн эсийн технологи
Хоёр нүүртэй эсМодулийн технологиуд
Маш сайн PID-ийн эсрэг бага товрууны гүйцэтгэл
Халуун цэгийн сүүдэрлэх эффектийг багасгах
Өндөр хүчин чадалтай гаралттай, бага BOS & LCOE
● ISO9001:2015 Чанарын удирдлагын менежмент
● ISO14001:2015 БОМС
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Стандарт чанар
● IEC61701/IEC62716 Давс/Манан/Аммиакийн туршилт
| Нарны зай | N хэлбэрийн Моно |
| Эсийн тоо | 120 (6x20) |
| Хэмжээ | 2172 x 1303 x 35мм |
| Жин | 35.0кг |
| Урд / Арын шил | 2.0 мм-ийн бүрсэн хагас хатууруулсан шил |
| Хүрээ | Аноджуулсан хөнгөн цагаан хайлш (өндөр ачаалалтай үед хүчитгэсэн сонголттой) |
| Уулзварын хайрцаг | Ip68 үнэлгээтэй (3 дамжуулалтын диод) |
| Гаралтын кабель | 4.0мм² |
| 250мм (+)/ 350мм (-) | |
| Уртыг тохируулж болно | |
| Холбогч | Mc4-тэй нийцтэй |
| Механик ачааллын туршилт | Урд 5400Па / Арын 2400Па |
| ХҮЧНИЙ АНГИЛАЛ | ALEK-620ND | ALEK-625ND | АЛЕК-630ND | АЛЕК-635ND | АЛЕК-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Хамгийн их чадал (Pmax) | 620Вт | 472W | 625Вт | 476Вт | 630Вт | 480Вт | 635Вт | 484W | 640Вт | 488Вт |
| Нээлттэй хэлхээний хүчдэл (Дуу хоолой) | 43.75V | 41.13V | 43.96V | 41.33V | 44.16V | 41.52V | 44.37V | 41.71V | 44.57V | 41.90V |
| Богино залгааны гүйдэл (ISC) | 18.16A | 14.72A | 18.20A | 14.76A | 18.24A | 14.80A | 18.28A | 14.84A | 18.32A | 14.88A |
| Хамгийн их чадлын хүчдэл (Vmpp) | 36.21V | 33.98V | 36.44V | 34.20V | 36.67V | 34.41V | 36.90V | 34.62V | 37.12V | 34.83V |
| Одоогийн хамгийн их чадал (Impp) | 17.12A | 13.89A | 17.15A | 13.92A | 17.18A | 13.95A | 17.21A | 13.98A | 17.24A | 14.01A |
| МОДУЛИЙН ҮР ДҮН (%) | 21.91% | 22.08% | 22.26% | 22.44% | 22.61% | |||||
STC: Цацраг туяа 1000W/m², эсийн температур 25ºC, AM1.5G
NMOT: Цацраг туяа 800W/m², орчны температур 20ºC, салхины хурд 1м/с, AM1.5G
| Арын олз | Параметр | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Хамгийн их чадал (Pmax) | 651W | 656Вт | 662Вт | 667W | 672W |
| Модулийн үр ашгийн STC (%) | 23.00% | 23.19% | 23.37% | 23.56% | 23.74% | |
| 15% | Хамгийн их чадал (Pmax) | 713W | 719W | 725Вт | 730Вт | 736W |
| Модулийн үр ашгийн STC (%) | 25.19% | 25.40% | 25.60% | 25.80% | 26.01% | |
| 25% | Хамгийн их чадал (Pmax) | 775Вт | 781W | 788Вт | 794W | 800Вт |
| Модулийн үр ашгийн STC (%) | 27.38% | 27.60% | 27.83% | 28.05% | 28.27% |
| Контейнер | 40'HQ |
| Тавиур дахь ширхэг | 32 |
| Сав тус бүрийн тавиурууд | 18 |
| Сав тутамд ширхэг | 576 |
| Үйлдлийн модулийн температур | -40℃ -аас +85℃ хүртэл |
| Системийн хамгийн их хүчдэл | 1500 DC (IEC) |
| Цуврал гал хамгаалагчийн хамгийн их үнэлгээ | 35А |
| Хүчний тэсвэрлэлт | 0/+5Вт |
| Нэрлэсэн ажиллах температур (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax-ийн температурын коэффициент | -0.30%/℃ |
| Voc-ийн температурын коэффициент | -0.24%/℃ |
| ISc-ийн температурын коэффициент | +0.04%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Утас/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
И-мэйл: gavin@alifesolar.com
36-р байр, Хонгяо Синьюань, Чонгчуан дүүрэг, Нантун хот, Хятад
www.alifesolar.com