| ЦАХИЛГААНЫ ТӨСӨЛ | ПАРАМЕТРҮҮД | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Хамгийн их чадал | Pmax(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Хамгийн оновчтой ажиллах хүчдэл | Vmp(V) | 42.63 | 43.18 | 43.68 | 44.19 |
| Хамгийн оновчтой ажиллах гүйдэл | Имп(А) | 12.91 | 12.97 | 13.05 | 13.13 |
| Нээлттэй хэлхээний хүчдэл | Дуу хоолой(V) | 52.32 | 52.58 | 52.77 | 53.03 |
| Богино залгааны гүйдэл | ISC(A) | 13.65 | 13.69 | 13.78 | 13.86 |
| Модулийн ажиллах температурын хүрээ | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Системийн хамгийн их хүчдэл | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Хамгийн их гал хамгаалагчийн гүйдэл | A | 25 | |||
| Чадлын хүлцлийн хүрээ | % | 0~+3% | |||
| *STC (Стандарт туршилтын нөхцөл байдал): Урд талын цацраг туяа 1000W/m², Эсийн температур 25℃, AM1.5 спектр. | |||||
| Эсийн нэрлэсэн ажиллах температур | VOCT | ℃ | 44℃±2℃ |
| Хамгийн их чадлын температурын коэффициент | Pmax | %/℃ | -0.26 |
| Нээлттэй хэлхээний хүчдэлийн температурын коэффициент | Дуу хоолой | %/℃ | -0.24 |
| Богино залгааны гүйдлийн температурын коэффициент | ISC | %/℃ | 0.04 |
| Аюулгүй байдлын түвшин | II ангилал |
| Бүтээгдэхүүний баталгаа | Бүтээгдэхүүний материал, технологийн 12 жилийн туршлага |
| Цахилгааны баталгаа | 25 жилийн шугаман цахилгаан гаралт |
| *Эхний жилд сулрал 2% байна. Дараа жилээс эхлэн жилийн бууралт 0.5%-иас бага байна. Модулийн хүч 25 дахь жилдээ 80%-иас багагүй байна. | |
| Эсийн төрөл | TOPCon эс 182×91мм |
| Эсийн зохион байгуулалт | 144 ширхэг (12×12) |
| Модулийн хэмжээ | 2260x1219x2.7мм |
| Модулийн жин | 7.44кг |
| Уулзварын хайрцаг | Хавтангийн үнэлгээ IP68 |
| Гаралтын кабель | 4мм², 500мм кабелийн торны урт. Кабелийн уртыг тохируулж болно |
| Холбогчийн төрөл | MC4 нийцтэй байдал |
| Хүрээ | Байхгүй |
| Урд талын статик ачаалал (цасны даралт) | 5400Па |
| Арын статик ачаалал (салхины даралт) | 2400Па |
| Тээвэр | Платформ ачааны машин 13м | Платформ ачааны машин 17.5м | Контейнер 20'C | Контейнер 40'C |
|---|---|---|---|---|
| Хэмжээ | 13м | 17.5м | 20'C | 40'C |
| Тавиур | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Хэсэг/Паллет | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Нийт ширхэг | 1540 он | 2100 | 280 | 1260 он |
| Сав баглаа боодлын хэмжээ (тавиур) | 2320*1110*1400мм | |||
| Хамгийн их чадал (Вт) | Хөрвүүлэлтийн үр ашиг | Жин | Бүтээгдэхүүний баталгаа | Цахилгааны баталгаа | Модулийн хэмжээ | Эсийн зохион байгуулалт |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23.5% | 2.7кг/м² | 12 жил | 25 жил | 2260x1219x2.7мм | 144 ширхэг (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23.5% | 2.7кг/м² | 12 жил | 25 жил | 2260x1110x2.7мм | 132 ширхэг (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23.5% | 2.7кг/м² | 12 жил | 25 жил | 2260x1020x2.7мм | 120 ширхэг (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23.5% | 2.7кг/м² | 12 жил | 25 жил | 2260x918x2.7мм | 108 ширхэг (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23.5% | 2.7кг/м² | 12 жил | 25 жил | 2260x825x2.7мм | 96 ширхэг (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23.5% | 2.7кг/м² | 12 жил | 25 жил | 2260x735x2.7мм | 84 ширхэг (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23.5% | 2.7кг/м² | 12 жил | 25 жил | 2260x644x2.7мм | 72 ширхэг (6x12) |
| 120 | 23.5% | 2.7кг/м² | 12 жил | 25 жил | 1545x425x2.7мм | 72 ширхэг (6x12) |
| 200 | 23.5% | 2.7кг/м² | 12 жил | 25 жил | 1150x927x2.7мм | 54 ширхэг (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23.5% | 2.7кг/м² | 12 жил | 25 жил | 1750x1150x2.7мм | 80 ширхэг (8x10) |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Утас/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
И-мэйл: gavin@alifesolar.com
36-р байр, Хонгяо Синьюань, Чонгчуан дүүрэг, Нантун хот, Хятад
www.alifesolar.com