LECO N-ТӨРӨЛЭсийн технологи
SMBB хагас зүссэн эсийн технологи
SMBB Технологи
Маш сайн PID-ийн эсрэг бага товрууны гүйцэтгэл
Халуун цэгийн сүүдэрлэх эффектийг багасгах
Өндөр хүчин чадалтай гаралттай, бага BOS & LCOE
● ISO9001:2015 Чанарын удирдлагын менежмент
● SO14001:2015 Яаралтай тусламжийн үйлчилгээ
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Стандарт чанар
● IEC61701/IEC62716 Давс/Манан/Аммиакийн туршилт
| Нарны зай | N хэлбэрийн Моно |
| Эсийн тоо | 96 (6x16) |
| Хэмжээ | 1762 x 1134 x 30мм |
| Жин | 21.0кг |
| Урд талын шил | 3.2 мм-ийн бүрсэн хатууруулсан шил |
| Хүрээ | Аноджуулсан хөнгөн цагаан хайлш (өндөр ачаалалтай үед хүчитгэсэн сонголттой) |
| Уулзварын хайрцаг | Ip68 үнэлгээтэй (3 дамжуулалтын диод) |
| Гаралтын кабель | 4.0мм² |
| 250мм (+) / 350мм (-) | |
| Уртыг тохируулж болно | |
| Холбогч | Mc4-тэй нийцтэй |
| Механик ачааллын туршилт | Урд 5400Па / Арын 2400Па |
| ХҮЧНИЙ АНГИЛАЛ | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Хамгийн их чадал (Pmax) | 435Вт | 326Вт | 440Вт | 330Вт | 445Вт | 334W | 450Вт | 338Вт | 455Вт | 342Вт |
| Нээлттэй хэлхээний хүчдэл (Дуу хоолой) | 34.71V | 32.54V | 34.96V | 32.78V | 35.20V | 33.03V | 35.43V | 33.28V | 35.67V | 33.52V |
| Богино залгааны гүйдэл (ISC) | 15.74A | 12.59A | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12.69A | 15.92A | 12.74A | 15.98A | 12.78A |
| Хамгийн их чадлын хүчдэл (Vmpp) | 29.35V | 27.50V | 29.57V | 27.72V | 29.79V | 27.95V | 30.00V | 28.17V | 30.21V | 28.39V |
| Одоогийн хамгийн их чадал (Impp) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11.90A | 14.94A | 11.95A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| МОДУЛИЙН ҮР ДҮН (%) | 21.77% | 22.02% | 22.27% | 22.52% | 22.65% | |||||
| STC: Цацраг туяа 1000W/m², эсийн температур 25°C, AM1.5G NMOT: Цацраг туяа 800W/m², орчны температур 20°C, салхины хурд 1м/с, AM1.5G | ||||||||||
| Контейнер | 40'HQ |
| Тавиур дахь ширхэг | 36 |
| Сав тус бүрийн тавиурууд | 26 |
| Сав тутамд ширхэг | 936 |
| Үйлдлийн модулийн температур | -40℃ -аас +85℃ хүртэл |
| Системийн хамгийн их хүчдэл | 1500 DC (IEC) |
| Цуврал гал хамгаалагчийн хамгийн их үнэлгээ | 30А |
| Хүчний тэсвэрлэлт | 0/+5Вт |
| Нэрлэсэн ажиллах температур (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax-ийн температурын коэффициент | -0.29%/℃ |
| Voc-ийн температурын коэффициент | -0.25%/℃ |
| ISc-ийн температурын коэффициент | +0.045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Утас/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
И-мэйл: gavin@alifesolar.com
36-р байр, Хонгяо Синьюань, Чонгчуан дүүрэг, Нантун хот, Хятад
www.alifesolar.com