LECO N-ТӨРӨЛЭсийн технологи
SMBB хагас зүссэн эсийн технологи
Хоёр нүүртэй эсМодулийн технологиуд
Маш сайн PID-ийн эсрэг бага товрууны гүйцэтгэл
Халуун цэгийн сүүдэрлэх эффектийг багасгах
Өндөр хүчин чадалтай гаралттай, бага BOS & LCOE
● ISO9001:2015 Чанарын удирдлагын менежмент
● ISO14001:2015 БОМС
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Стандарт чанар
● IEC61701/IEC62716 Давс/Манан/Аммиакийн туршилт
| Нарны зай | N хэлбэрийн Моно |
| Эсийн тоо | 156 (6x26) |
| Хэмжээ | 2465 x 1134 x 33 мм |
| Жин | 34.8кг |
| Урд / Арын шил | 2.0 мм-ийн бүрсэн хагас хатууруулсан шил |
| Хүрээ | Аноджуулсан хөнгөн цагаан хайлш (өндөр ачаалалтай үед хүчитгэсэн сонголттой) |
| Уулзварын хайрцаг | Ip68 үнэлгээтэй (3 дамжуулалтын диод) |
| Гаралтын кабель | 4.0мм² |
| 250мм (+)/ 350мм (-) | |
| Уртыг тохируулж болно | |
| Холбогч | Mc4-тэй нийцтэй |
| Механик ачааллын туршилт | Урд 5400Па / Арын 2400Па |
| ХҮЧНИЙ АНГИЛАЛ | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Хамгийн их чадал (Pmax) | 620Вт | 467Вт | 625Вт | 471W | 630Вт | 475Вт | 635Вт | 479W | 640Вт | 483W |
| Нээлттэй хэлхээний хүчдэл (Дуу хоолой) | 55.64V | 52.67V | 55.75V | 52.78V | 55.87V | 52.89V | 55.98V | 52.99V | 56.09V | 53.10V |
| Богино залгааны гүйдэл (ISC) | 14.18A | 11.44A | 14.25A | 11.50A | 14.32A | 11.56A | 14.39A | 11.62A | 14.46A | 11.68A |
| Хамгийн их чадлын хүчдэл (Vmpp) | 46.03V | 42.73V | 46.16V | 42.86V | 46.29V | 42.99V | 46.42V | 43.11V | 46.55V | 43.24V |
| Одоогийн хамгийн их чадал (Impp) | 13.47A | 10.93A | 13.54A | 10.99A | 13.61A | 11.05A | 13.68A | 11.11A | 13.75A | 11.17A |
| МОДУЛИЙН ҮР ДҮН (%) | 22.18% | 22.36% | 22.54% | 22.72% | 22.90% | |||||
| STC: Цацраг туяа 1000W/m², эсийн температур 25°C, AM1.5G NMOT: Цацраг туяа 800W/m², орчны температур 20°C, салхины хурд 1м/с, AM1.5G | ||||||||||
| Арын олз | Параметр | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Хамгийн их чадал (Pmax) | 651W | 656Вт | 662Вт | 667W | 672W |
| Модулийн үр ашгийн STC (%) | 23.29% | 23.48% | 23.66% | 23.85% | 24.04% | |
| 15% | Хамгийн их чадал (Pmax) | 713W | 719W | 725Вт | 730Вт | 736W |
| Модулийн үр ашгийн STC (%) | 25.51% | 25.71% | 25.92% | 26.12% | 26.33% | |
| 25% | Хамгийн их чадал (Pmax) | 775Вт | 781W | 788Вт | 794W | 800Вт |
| Модулийн үр ашгийн STC (%) | 27.73% | 27.95% | 28.17% | 28.40% | 28.62% |
| Контейнер | 40'HQ |
| Тавиур дахь ширхэг | 34 |
| Сав тус бүрийн тавиурууд | 16 |
| Сав тутамд ширхэг | 544 |
| Үйлдлийн модулийн температур | -40℃ -аас +85℃ хүртэл |
| Системийн хамгийн их хүчдэл | 1500 DC (IEC) |
| Цуврал гал хамгаалагчийн хамгийн их үнэлгээ | 30А |
| Хүчний тэсвэрлэлт | 0/+5Вт |
| Нэрлэсэн ажиллах температур (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax-ийн температурын коэффициент | -0.29%/℃ |
| Voc-ийн температурын коэффициент | -0.25%/℃ |
| ISc-ийн температурын коэффициент | +0.045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Утас/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
И-мэйл: gavin@alifesolar.com
36-р байр, Хонгяо Синьюань, Чонгчуан дүүрэг, Нантун хот, Хятад
www.alifesolar.com