LECO N-ТӨРӨЛЭсийн технологи
SMBB хагас зүссэн эсийн технологи
Хоёр нүүртэй эсМодулийн технологиуд
Маш сайн PID-ийн эсрэг бага товрууны гүйцэтгэл
Халуун цэгийн сүүдэрлэх эффектийг багасгах
Өндөр хүчин чадалтай гаралттай, бага BOS & LCOE
● ISO9001:2015 Чанарын удирдлагын менежмент
● ISO14001:2015 БОМС
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Стандарт чанар
● IEC61701/IEC62716 Давс/Манан/Аммиакийн туршилт
| Нарны зай | N хэлбэрийн Моно |
| Эсийн тоо | 132 (6x22) |
| Хэмжээ | 2384 x 1303 x 35мм |
| Жин | 38.5кг |
| Урд / Арын шил | 2.0 мм-ийн бүрсэн хагас хатууруулсан шил |
| Хүрээ | Аноджуулсан хөнгөн цагаан хайлш (өндөр ачаалалтай үед хүчитгэсэн сонголттой) |
| Уулзварын хайрцаг | Ip68 үнэлгээтэй (3 дамжуулалтын диод) |
| Гаралтын кабель | 4.0мм² |
| 250мм (+)/ 350мм (-) | |
| Уртыг тохируулж болно | |
| Холбогч | Mc4-тэй нийцтэй |
| Механик ачааллын туршилт | Урд 5400Па / Арын 2400Па |
| ХҮЧНИЙ АНГИЛАЛ | ALET-690ND | ALET-695ND | АЛЕТ-700ND | АЛЕТ-705ND | АЛЕТ-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Хамгийн их чадал (Pmax) | 690Вт | 524Вт | 695Вт | 528Вт | 700Вт | 532Вт | 705Вт | 536Вт | 710Вт | 540Вт |
| Нээлттэй хэлхээний хүчдэл (Дуу хоолой) | 47.95V | 45.52V | 48.15V | 45.73V | 48.34V | 45.93V | 48.54V | 46.13V | 48.73V | 46.33V |
| Богино залгааны гүйдэл (ISC) | 18.29A | 14.63A | 18.34A | 14.67A | 18.39A | 14.71A | 18.44A | 14.75A | 18.49A | 14.79A |
| Хамгийн их чадлын хүчдэл (Vmpp) | 39.84V | 37.82V | 40.03V | 38.02V | 40.23V | 38.22V | 40.42V | 38.42V | 40.62V | 38.62V |
| Одоогийн хамгийн их чадал (Impp) | 17.32A | 13.86A | 17.36A | 13.89A | 17.40A | 13.92A | 17.44A | 13.95A | 17.48A | 13.98A |
| МОДУЛИЙН ҮР ДҮН (%) | 22.21% | 22.37% | 22.53% | 22.70% | 22.86% | |||||
| STC: Цацраг туяа 1000W/m², эсийн температур 25°C, AM1.5G NMOT: Цацраг туяа 800W/m², орчны температур 20°C, салхины хурд 1м/с, AM1.5G | ||||||||||
| Арын олз | Параметр | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Хамгийн их чадал (Pmax) | 725Вт | 730Вт | 735Вт | 740Вт | 746W |
| Модулийн үр ашгийн STC (%) | 23.32% | 23.49% | 23.66% | 23.83% | 24.00% | |
| 15% | Хамгийн их чадал (Pmax) | 794W | 799W | 805Вт | 811W | 817W |
| Модулийн үр ашгийн STC (%) | 25.54% | 25.73% | 25.91% | 26.10% | 26.28% | |
| 25% | Хамгийн их чадал (Pmax) | 863W | 869W | 875Вт | 881W | 888Вт |
| Модулийн үр ашгийн STC (%) | 27.77% | 27.97% | 28.17% | 28.37% | 28.57% |
| Контейнер | 40'HQ |
| Тавиур дахь ширхэг | 32 |
| Сав тус бүрийн тавиурууд | 18 |
| Сав тутамд ширхэг | 576 |
| Үйлдлийн модулийн температур | -40℃ -аас +85℃ хүртэл |
| Системийн хамгийн их хүчдэл | 1500 DC (IEC) |
| Цуврал гал хамгаалагчийн хамгийн их үнэлгээ | 35А |
| Хүчний тэсвэрлэлт | 0/+5Вт |
| Нэрлэсэн ажиллах температур (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax-ийн температурын коэффициент | -0.30%/℃ |
| Voc-ийн температурын коэффициент | -0.24%/℃ |
| ISc-ийн температурын коэффициент | +0.04%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Утас/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
И-мэйл: gavin@alifesolar.com
36-р байр, Хонгяо Синьюань, Чонгчуан дүүрэг, Нантун хот, Хятад
www.alifesolar.com