LECO N-ТӨРӨЛЭсийн технологи
SMBB хагас зүссэн эсийн технологи
Хоёр нүүртэй эсМодулийн технологиуд
Маш сайн PID-ийн эсрэг бага товрууны гүйцэтгэл
Халуун цэгийн сүүдэрлэх эффектийг багасгах
Өндөр хүчин чадалтай гаралттай, бага BOS & LCOE
● ISO9001:2015 Чанарын удирдлагын менежмент
● ISO14001:2015 БОМС
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Стандарт чанар
● IEC61701/IEC62716 Давс/Манан/Аммиакийн туршилт
| Нарны зай | N хэлбэрийн Моно |
| Эсийн тоо | 132 (6x20) |
| Хэмжээ | 2382 x 1134 x 33 мм |
| Жин | 33.8кг |
| Урд / Арын шил | 2.0 мм-ийн бүрсэн хагас хатууруулсан шил |
| Хүрээ | Аноджуулсан хөнгөн цагаан хайлш (өндөр ачаалалтай үед хүчитгэсэн сонголттой) |
| Уулзварын хайрцаг | Ip68 үнэлгээтэй (3 дамжуулалтын диод) |
| Гаралтын кабель | 4.0мм² |
| 250мм (+)/ 350мм (-) | |
| Уртыг тохируулж болно | |
| Холбогч | Mc4-тэй нийцтэй |
| Механик ачааллын туршилт | Урд 5400Па / Арын 2400Па |
| ХҮЧНИЙ АНГИЛАЛ | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Хамгийн их чадал (Pmax) | 605Вт | 454Вт | 610Вт | 458Вт | 615Вт | 462Вт | 620Вт | 466Вт | 625Вт | 470Вт |
| Нээлттэй хэлхээний хүчдэл (Дуу хоолой) | 48.75V | 45.70V | 48.94V | 45.91V | 49.13V | 46.12V | 49.32V | 46.33V | 49.50V | 46.54V |
| Богино залгааны гүйдэл (ISC) | 15.74A | 12.59A | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12.69A | 15.92A | 12.74A | 15.98A | 12.78A |
| Хамгийн их чадлын хүчдэл (Vmpp) | 40.82V | 38.29V | 40.99V | 38.47V | 41.16V | 38.65V | 41.33V | 38.83V | 41.50V | 39.01V |
| Одоогийн хамгийн их чадал (Impp) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11.90A | 14.94A | 11.95A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| МОДУЛИЙН ҮР ДҮН (%) | 22.40% | 22.58% | 22.77% | 22.95% | 23.14% | |||||
| STC: Цацраг туяа 1000W/m², эсийн температур 25°C, AM1.5G NMOT: Цацраг туяа 800W/m², орчны температур 20°C, салхины хурд 1м/с, AM1.5G | ||||||||||
| Арын олз | Параметр | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Хамгийн их чадал (Pmax) | 635Вт | 641W | 646Вт | 651W | 656Вт |
| Модулийн үр ашгийн STC (%) | 23.52% | 23.71% | 23.91% | 24.10% | 24.29% | |
| 15% | Хамгийн их чадал (Pmax) | 696Вт | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Модулийн үр ашгийн STC (%) | 25.76% | 25.97% | 26.18% | 26.40% | 26.61% | |
| 25% | Хамгийн их чадал (Pmax) | 756Вт | 763W | 769W | 775Вт | 781W |
| Модулийн үр ашгийн STC (%) | 28.00% | 28.23% | 28.46% | 28.69% | 28.92% |
| Контейнер | 40'HQ |
| Тавиур дахь ширхэг | 34 |
| Сав тус бүрийн тавиурууд | 20 |
| Сав тутамд ширхэг | 680 |
| Үйлдлийн модулийн температур | -40℃ -аас +85℃ хүртэл |
| Системийн хамгийн их хүчдэл | 1500 DC (IEC) |
| Цуврал гал хамгаалагчийн хамгийн их үнэлгээ | 30А |
| Хүчний тэсвэрлэлт | 0/+5Вт |
| Нэрлэсэн ажиллах температур (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax-ийн температурын коэффициент | -0.29%/℃ |
| Voc-ийн температурын коэффициент | -0.25%/℃ |
| ISc-ийн температурын коэффициент | +0.045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Утас/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
И-мэйл: gavin@alifesolar.com
36-р байр, Хонгяо Синьюань, Чонгчуан дүүрэг, Нантун хот, Хятад
www.alifesolar.com