LECO N-ТӨРӨЛЭсийн технологи
SMBB хагас зүссэн эсийн технологи
Хоёр нүүртэй эсийн модулийн технологиуд
Маш сайн PID-ийн эсрэг бага товрууны гүйцэтгэл
Халуун цэгийн сүүдэрлэх эффектийг багасгах
Өндөр хүчин чадалтай гаралттай, бага BOS & LCOE
● ISO9001:2015 Чанарын удирдлагын менежмент
● SO14001:2015 Яаралтай тусламжийн үйлчилгээ
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Стандарт чанар
● IEC61701/IEC62716 Давс/Манан/Аммиакийн туршилт
| Нарны зай | N хэлбэрийн Моно |
| Эсийн тоо | 96 (6x16) |
| Хэмжээ | 1762 x 1134 x 30мм |
| Жин | 24.0кг |
| Урд талын шил | 2.0 мм-ийн бүрсэн хагас хатууруулсан шил |
| Хүрээ | Аноджуулсан хөнгөн цагаан хайлш (өндөр ачаалалтай үед хүчитгэсэн сонголттой) |
| Уулзварын хайрцаг | Ip68 үнэлгээтэй (3 дамжуулалтын диод) |
| Гаралтын кабель | 4.0мм² |
| 250мм (+) / 350мм (-) | |
| Уртыг тохируулж болно | |
| Холбогч | Mc4-тэй нийцтэй |
| Механик ачааллын туршилт | Урд 5400Па / Арын 2400Па |
| ХҮЧНИЙ АНГИЛАЛ | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Хамгийн их чадал (Pmax) | 435Вт | 326Вт | 440Вт | 330Вт | 445Вт | 334W | 450Вт | 338Вт | 455Вт | 342Вт |
| Нээлттэй хэлхээний хүчдэл (Дуу хоолой) | 34.49V | 32.33V | 34.74V | 32.58V | 34.97V | 32.82V | 35.21V | 33.07V | 35.45V | 35.68V |
| Богино залгааны гүйдэл (ISC) | 15.84A | 12.67A | 15.90A | 12.72A | 15.96A | 12.77A | 16.02A | 12.82A | 16.08A | 12.86A |
| Хамгийн их чадлын хүчдэл (Vmpp) | 29.43V | 27.57V | 29.65V | 27.80V | 29.87V | 28.02V | 30.08V | 28.24V | 30.29V | 28.46V |
| Одоогийн хамгийн их чадал (Impp) | 14.78A | 11.82A | 14.84A | 11.87A | 14.90A | 11.92A | 14.96A | 11.97A | 15.02A | 12.02A |
| МОДУЛИЙН ҮР ДҮН (%) | 21.77% | 22.02% | 22.27% | 22.52% | 22.77% | |||||
| STC: Цацраг туяа 1000W/m², эсийн температур 25°C, AM1.5G NMOT: Цацраг туяа 800W/m², орчны температур 20°C, салхины хурд 1м/с, AM1.5G | ||||||||||
| Арын олз | Параметр | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Хамгийн их чадал (Pmax) | 457Вт | 462Вт | 467Вт | 473W | 478Вт |
| Модулийн үр ашгийн STC (%) | 22.86% | 23.12% | 23.38% | 23.65% | 23.91% | |
| 15% | Хамгийн их чадал (Pmax) | 500Вт | 506Вт | 512Вт | 518Вт | 523W |
| Модулийн үр ашгийн STC (%) | 25.04% | 25.32% | 25.61% | 25.90% | 26.19% | |
| 25% | Хамгийн их чадал (Pmax) | 544Вт | 550Вт | 556Вт | 563W | 569W |
| Модулийн үр ашгийн STC (%) | 27.21% | 27.53% | 27.84% | 28.15% | 28.46% |
| Контейнер | 40'HQ |
| Тавиур дахь ширхэг | 36 |
| Сав тус бүрийн тавиурууд | 26 |
| Сав тутамд ширхэг | 936 |
| Үйлдлийн модулийн температур | -40℃ -аас +85℃ хүртэл |
| Системийн хамгийн их хүчдэл | 1500 DC (IEC) |
| Цуврал гал хамгаалагчийн хамгийн их үнэлгээ | 30А |
| Хүчний тэсвэрлэлт | 0/+5Вт |
| Нэрлэсэн ажиллах температур (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax-ийн температурын коэффициент | -0.29%/℃ |
| Voc-ийн температурын коэффициент | -0.25%/℃ |
| ISc-ийн температурын коэффициент | +0.045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Утас/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
И-мэйл: gavin@alifesolar.com
36-р байр, Хонгяо Синьюань, Чонгчуан дүүрэг, Нантун хот, Хятад
www.alifesolar.com